Agenda

23
jan

Workshop 3 – profielwerkstuk 4H

23 januari, van 15:15 tot 16:55
24
jan

Nieuwjaarsconcert door leerlingen 5H en 6V

24 januari, van 19:30 tot 22:30, Julianakerk, Deventerstraat, Apeldoorn
27
jan

Profielkeuzedag HAN – 3H

27 januari, om 15.30
29
jan

les tot en met 4 uur – op de Open Dag Walterbosch

29 januari, van 08:30 tot 12:10
29
jan

Open Dag op Walterbosch

29 januari, van 15.30 tot 19.30
30
jan

Olympic Moves – regio finale volleybal

30 januari
30
jan

Workshop 4 – profielwerkstuk 4H

30 januari, van 15:15 tot 16:55
31
jan

Laseravond voor leerlingen klas 3

31 januari
03
feb

inhaalmomenten gemiste toetsen TW 2

3 februari - 6 februari
04
feb

Informatie-avond voor ouders en toekomstige brugklassers

4 februari, van 19.30 tot 21.30
04
feb

Informatie-avond voor ouders/leerlingen overstappers 5H naar 5V

4 februari, van 19.30 tot 21.00
07
feb

Inschrijven herkansingen voor 5H en 6V

7 februari - 11 februari
08
feb

Musical Schip Ahoy door Koor Walterbosch en Heemgaard

8 februari, van 19:30 tot 22:00, Theater Orpheus, Apeldoorn
11
feb

Roostervrije dag

11 februari
12
feb

Stralingspracticum voor 5H en/of 6V met natuurkunde

12 februari
12
feb

Kick off Windesheim voor klas 4H

12 februari
12
feb

Ouderavond – georganiseerd door de ouderraad

12 februari, van 19:45 tot 21:30
13
feb

Stralingspracticum voor 5H en/of 6V met natuurkunde

13 februari
13
feb

profielwerkstukpresentatieavond 6V

13 februari
13
feb

Inleveren conceptversie PWS – klas 4H

13 februari
14
feb

Business4school – Beroepenmarkt voor 4H en 5V (avond – digitaal)

14 februari
14
feb

Eindexpositie voor leerlingen 5H en 6V met kubv

14 februari, van 15:00 tot 17:00
17
feb

Driehoeksgesprekken

17 februari - 21 februari
17
feb

Verkort rooster i.v.m. driehoeksgesprekken

17 februari - 21 februari
24
feb

Voorjaarsvakantie

24 februari - 28 februari
03
mrt

Ouderavond werkweek – 4H en 5V

3 maart, van 19.30 tot 21.00
05
mrt

herkansingen TW 1 en 2 – 5H en 6V

5 maart - 6 maart
05
mrt

Kick off PWS – leerlingen 5V bezoeken Radboud Universiteit, Nijmegen

5 maart, van 08:30 tot 17:00
09
mrt

Scapino – klas 1HA

9 maart
11
mrt

Inleveren definitieve versie PWS voor 4H

11 maart
12
mrt

Workshop 5 – PWS 4H

12 maart, van 15:15 tot 16:55
13
mrt

Voorstelling klas 3 (Kunst en muziek) voor ouders en leerlingen

13 maart, van 19:30 tot 22:00
19
mrt

Musicalbezoek – podium leerlingen klas 2 en 3

19 maart, om 19:00, Theater Orpheus, Apeldoorn
23
mrt

Toetsweek 3

23 maart - 27 maart
27
mrt

Excursie water- rivierengebied Duitsland (2 of 3 klassen leerjaar 2HA)

27 maart
30
mrt

Excursie water- rivierengebied Duitsland (2 of 3 klassen leerjaar 2HA)

30 maart
01
apr

Inhaalmomenten gemiste toetsen TW 3 – 5H en 6V

1 april - 3 april
06
apr

Werkweek – 4H en 5V

6 april - 10 april
07
apr

herexamen Spaans / herexamen Informatica voor leerlingen 5H en 6V

7 april
10
apr

Roostervrije dag (Goede Vrijdag)

10 april
10
apr

Studiedag docenten

10 april
13
apr

2e Paasdag – vrije dag

13 april
16
apr

Inschrijven herkansingen – klas 1,2,3,4 en 5V

16 april - 20 april
16
apr

inschrijven herkansingen voor leerlingen klas 1, 2, 3, 4 en 5V

16 april - 20 april
16
apr

Inhalen toetsen toetsweek 3 voor klas 3

16 april
16
apr

exameninstructie + fotomoment + cijferkaart voor leerlingen 5H en 6V

16 april
16
apr

Olympic Moves – regio finaledag voetbal dames en hockey

16 april
17
apr

Oefenexamen + bespreking – klas 6V

17 april
17
apr

inhaalmomenten gemiste toetsen TW 3 – klas 1,2,3,4 en 5V

17 april - 21 april
17
apr

inhaalmoment gemiste toetsen toetsweek 3 voor leerlingen klas 1,2,3,4, en 5V

17 april - 21 april
17
apr

Excursie Vught – voor 2 of 3 klassen – leerjaar 3

17 april
20
apr

Oefenexamen + bespreking – klas 5H

20 april
20
apr

Excursie Vught – voor 2 of 3 klassen – leerjaar 3

20 april
21
apr

Vanaf 5e uur geen les

21 april
21
apr

Meivakantie

21 april - 5 mei
07
mei

Centraal Examen tijdvak 1

7 mei - 19 mei
20
mei

Gala

20 mei
21
mei

Hemelvaartsdag – vrije dag

21 mei
22
mei

Vrije dag

22 mei
28
mei

schilderen fietsenkelder voor leerling 4H_kubv

28 mei, van 10:10 tot 17:00
01
jun

2e Pinksterdag – vrije dag

1 juni
03
jun

Herkansingen BB – klas 4H, 4V en 5V

3 juni
03
jun

Kennismakingsmiddag voor toekomstige brugklassers

3 juni
04
jun

Herkansingen OB – klas 1, 2, 3

4 juni
05
jun

Olympic Moves – finale dag

5 juni
10
jun

Uitslag CE 1

10 juni
10
jun

herexamen maatschappijleer en LV voor leerlingen 4H

10 juni
10
jun

Cambridge CAE-examen

10 juni, van 08:30 tot 17:00
11
jun

herexamen maatschappijleer en LV voor leerlingen 5H

11 juni
11
jun

Cambridge CPE examen

11 juni
12
jun

Walter Woods

12 juni, van 13:30 tot 17:00
15
jun

Centraal Examen tijdvak 2

15 juni - 17 juni
26
jun

Uitslag CE 2

26 juni
29
jun

Toetsweek 4

29 juni - 3 juli
06
jul

inhaaldag gemiste toetsen toetsweek 4 – maatwerkmoment

6 juli, van 12:40 tot 16:30
07
jul

Diploma-uitreiking – 6VWO

7 juli
07
jul

inhaalmoment LO – voor leerlingen

7 juli, van 08:30 tot 12:30
07
jul

inhaaldag gemiste toetsen toetsweek 4

7 juli, van 08:30 tot 15:30
08
jul

Diploma-uitreiking 5Havo

8 juli
08
jul

Teruggave toetsen – leerlingen onderbouw

8 juli, van 08:30 tot 10:10
08
jul

Teruggave toetsen – leerlingen bovenbouw

8 juli, van 10:30 tot 12:10
09
jul

Diploma-uitreiking – 5Havo

9 juli
09
jul

Wegwerken van * voor leerlingen

9 juli, van 12:40 tot 15:30
10
jul

roostervrije dag voor leerlingen

10 juli
13
jul

roostervrije dag voor leerlingen

13 juli
14
jul

roostervrije dag voor leerlingen

14 juli
15
jul

Klassenstrijd voor leerlingen 4H

15 juli
15
jul

Atletiekdag voor leerlingen klas 1 en 1VE

15 juli, van 10:30 tot 15:15
16
jul

Afsluiting schooljaar klas 3

16 juli
16
jul

Sportoriëntatie en – keuze voor leerlingen 5V

16 juli, van 09:20 tot 12:10
16
jul

Sportoriëntatie en – keuze voor leerlingen 4H

16 juli, van 11:30 tot 16:05
17
jul

rapport ophalen – leerlingen klas 1,2,3,4 en 5V

17 juli, om 10:00
20
jul

zomervakantie

20 juli - 30 augustus