Agenda

22
mrt

Toetsweek 3

22 maart
25
mrt

Ouderraad

25 maart, van 19:30 tot 21:30
26
mrt

Excursie Oberhausen (klas 2HA2, 2V2)

26 maart
26
mrt

Training Olympic Moves

26 maart - 27 maart, van 15:15 tot 17:00
27
mrt

Excursie Namen

27 maart
27
mrt

Excursie Oberhausen (2HA1, 2VG1)

27 maart
28
mrt

Excursie Namen

28 maart
28
mrt

Excursie Oberhausen (klas 2HA3, 2HA4, 2V1)

28 maart
29
mrt

Scapino

29 maart, van 13:30 tot 20:30
01
apr

Hannover Messe

1 april - 2 april
01
apr

Inhalen gemiste toetsen

1 april - 4 april, van 14:30 tot 16:30
04
apr

Voorrondes Olympic Moves

4 april
05
apr

Voorstelling K&M

5 april
09
apr

Verkort lesrooster

9 april
09
apr

Inschrijven herkansingen

9 april - 11 april, tot 08:00
09
apr

Info-avond Lenteschool

9 april, van 19:00 tot 20:00
11
apr

Girlsday

11 april
11
apr

Profielwerkstuk

11 april, van 15:15 tot 17:00
15
apr

Werkweek met excursies

15 april - 19 april
15
apr

oefenexamen Nederlands 6V leerlingen

15 april, tot 12:00
15
apr

oefenexamen Nederlands 5H leerlingen

15 april, van 13:30 tot 16:30
16
apr

Examen instructies

16 april
16
apr

Klassieke Midweek met avondactiviteit

16 april
16
apr

oefenexamen wiskunde 5H leerlingen

16 april, tot 12:00
17
apr

oefenexamen wiskunde 6V leerlingen

17 april, tot 12:00
18
apr

Lenteschool

18 april - 24 april
18
apr

laatste lesdag examenleerlingen

18 april, van 08:30 tot 16:05
22
apr

Meivakantie

22 april - 3 mei
25
apr

Examentrainingen door Studiekring

25 april - 26 april
06
mei

Facultatieve lessen voor examenleerlingen

6 mei - 8 mei
06
mei

Cito-toets klas 1 en klas 2

6 mei - 10 mei, van 10:30 tot 12:10
08
mei

Presentatieavond profielwerkstukken

8 mei
09
mei

Centraal Examen

9 mei - 22 mei
23
mei

Gala

23 mei
28
mei

Info-avond rond Loverboys

28 mei, van 19:30 tot 21:00
29
mei

vrij v.a. 5e uur

29 mei, van 12:10 tot 16:05
30
mei

Hemelvaartsdag

30 mei
31
mei

Vrijdag na Hemelvaartsdag

31 mei
03
jun

Fietstocht langs de Rijn

3 juni
03
jun

Herkansingen

3 juni
03
jun

Ouderraad

3 juni, van 19:30 tot 21:30
04
jun

Ervaringsdag bovenbouw voor leerlingen leerjaar 3 (WB en MP)

4 juni, van 08:30 tot 16:30
05
jun

inleveren boeken klas 5H

5 juni
05
jun

Kennismaking

5 juni, van 13.30 tot 15.30
06
jun

Herkansingen

6 juni
06
jun

inleveren boeken klas 6V

6 juni
07
jun

Walter Woods

7 juni
10
jun

2e Pinksterdag

10 juni
12
jun

Uitslag Centraal Examen tijdvak 1

12 juni
17
jun

Centraal Examen tijdvak 2

17 juni - 19 juni
20
jun

Loopvoorstelling K&M

20 juni, van 19:00 tot 23:00
28
jun

Toetsweek 4

28 juni
01
jul

Toetsweek 4

1 juli
02
jul

Toetsweek 4

2 juli
03
jul

Toetsweek 4

3 juli
04
jul

Toetsweek 4

4 juli
05
jul

Toetsweek 4

5 juli
05
jul

Uitslag Centraal Examen tijdvak 2

5 juli
08
jul

Roostervrije dag voor leerlingen

8 juli
09
jul

Diploma uitreiking

9 juli
09
jul

Inhaaldag Sporttoernooien

9 juli, van 08:30 tot 12:00
09
jul

herexamen schoolexamenvakken

9 juli, van 08:30 tot 16:00
09
jul

inhaaldag gemiste toetsen TW 4

9 juli, van 12:30 tot 17:00
10
jul

Diploma uitreiking

10 juli
10
jul

Lesdag – teruggave toetsen

10 juli - 12 juli
11
jul

Diploma uitreiking

11 juli
15
jul

Roostervrije dagen voor leerlingen

15 juli - 18 juli
16
jul

inleveren boeken klas 1 en 2

16 juli
17
jul

inleveren boeken klas 4H en 4V

17 juli
18
jul

inleveren boeken klas 3 en klas 5V

18 juli
19
jul

Uitreiking overgangsrapport

19 juli, van 10:30 tot 11:00