Team

Directie

Directie dhr. dr. M.T.A. van Lanen directeur m.vanlanen@veluwscollege.nl dhr. M.A. Brakenhoff adjunct-directeur m.brakenhoff@veluwscollege.nl   mevr. S.C.E. Torringa adjunct-directeur s.torringa@veluwscollege.nl   mevr. drs. P. Wenderich adjunct-directeur p.wenderich@veluwscollege.nl   De directie is…

Lees verder

Docenten

afk naam                                                vak mailadres JAG dhr. J. Agricola wis j.agricola@veluwscollege.nl CAL- mevr. C.F. v. Alphen Netl c.vanalphen@veluwscollege.nl CAS- dhr. dr. C.H.J. Asbreuk biol c.asbreuk@veluwscollege.nl SBL- mevr. drs. S. Balk…

Lees verder

Onderwijzend Ondersteunend Personeel (OOP)

naam functie mailadres mevr. H. Blaauw adm. medewerker h.blaauw@veluwscollege.nl mevr. M. Boesveld roostermaker m.boesveld@veluwscollege.nl mevr. A. ter Borg gespecialiseerd ll begeleider a.terborg@veluwscollege.nl dhr. R.W. Brekveld toa technasium r.brekveld@veluwscollege.nl mevr. A.J.M….

Lees verder